Hubnoucí procedury Brno

Redukce celulitidy a tukových polštářů

STARVAC SP2 vyvinutý francouzkou firmou STARVAC group pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného “roler pohybu” – válečkové masáže kombinované s baňkami. Tento přístroj přináší velice efektivní způsob při odbourávání celulitidy.

 

Vakuová přístrojová masáž působí na tukové buňky, pojivovou tkáň, cévní a lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Podtlakem se naruší buňky tukové tkáně, které se pak odplavují lymfatickým systémem. Dochází tak k úbytku tukové tkáně a lokálnímu zeštíhlení v místech aplikace. Podtlak také způsobuje silné prokrvení pokožky, zlepšuje zásobení kyslíkem a výživou, aktivuje novotvorbu kolagenu, zpevňuje ochablé podkožní vazivo a navrací elasticitu kožní tkáni. Dochází k viditelnému vyhlazení oblastí postižených celulitidou. Zlepšením toku lymfy se rychleji odplavují také toxiny a metabolity látkové výměny z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Ošetření nastavujeme individuálně dle stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní. Na ošetřované oblasti aplikujeme lymfatický gel, který svým složením přispívá k celkovému efektu. Procedura trvá 30 nebo 50 minut a provádí se 2-3x týdně. Doporicujeme cca 10 - 12 opakování. Výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a může docházet i k mírným váhovým úbytkům. 

Tento přístroj má díky systému výměnných sacích hlavic a baněk také širší použití.  Při kosmetických ošetřeních ho využíváme při odstraňování váčků pod očima, dvojité brady, zpevňování ochablé pleti nebo vyhlazení pooperačních srůstů (nerovnosti např.po liposukci)

Vhodné kombinace jsou s lymfatickými nohavicemi nebo radiofrekvenční lipolýzou. 

Kontraindikace

 • zánět křečových žil a trombóza
 • diabetes mellitus I.typu
 • onkologická onemocnění
 • kardiovaskulární onemocnění

Relativní kontraindikace

 • těhotenství (neprovádí se v oblasti břicha a podbřišku)

Výhodné PERFECT balíčky

objednávky a dotazy se na tel.724 533 733

390,-
30min / ušetříte
210,-

PERFECT BALÍČEK Č.1

  Lymfatické nohavice + lifting pleti
Objednat
390,-
50min / ušetříte
210,-

PERFECT BALÍČEK Č.2

  Lymfatické nohavice + současně lifting pleti + regenerační maska
Objednat
390,-
30+30min ušetříte 210,-

PERFECT BALÍČEK Č.3

  Anticelulitidová tvarující masáž podtlakem Starvac 30min + 30min lymfatické nohavice
Objednat