Vyzkoušejte kosmetickou péči v Perfect You

Perfect You Brno -Kosmetika

"JAK NAHOŘE TAK DOLE. JAK UVNITŘ, TAK VNĚ"

tahle zkrácená verze hermetické filozofie mě osobně dává velký smysl . Spousta lidí si neuvědomuje jak vše s vším souvisí a je vzájemně propojeno. Péče o pleť a tělo je moje práce, která mě současně baví a naplňuje. Postupně jsem si začala uvědomovat jak naše tvář i tělo vypovídá o tom v jakých žijeme vztazích, jakým životním stylem apod. Pokud nemáme láskyplný vztah sami k sobě, nemohou být ani vztahy k našim partnerům, rodičů, dětem či spolupracovníkům zcela v harmonii. Všímám si jak tvář prozrazuje, čím a jak žijeme. Proto také přistupuji ke každému klientovi individuálně.

Vždy zdůrazňuji nepopiratelný fakt, že veškeré projevy na kůži jsou odrazem vnitřního prostředí těla.Stav naší mysli a našich emocí se odráží na naší mimice a celkovém vyzařování. Já jsem ta, která Vaši pleť vyčistí, vyživí, namasíruje a zharmonizuje a dále je na klientovi jak přistupuje ke svému stravování a celkovému životnímu stylu.

Tohle pochopení všech souvislostí mne dovedlu ke studiu čínského energetického cvičení Čchi-kung, které se zaměřuje na pohyb, mysl a práci s dechem. Tohle cvičení dále předávám jako lektorka. (viz. hlavní menu webu)

Při kosmetickém ošetření provedu diagnostiku pleti a doporučím následný postup ošetření. Součástí každé kosmetické péče, je odlíčení pleti, tonizace, aktivace Somi, výběr séra či ampule, následné zapracování, masáž obličeje, krku dekoltu i trapézu a závěrečná maska. Dle přání barvím obočí, řasy a nežádoucích chloupků vás zbavím přírodními vosky Lycon. Během ošetření je zákazník ponořen do světa vůní přírodní aromaterapie. Eterické oleje mají schopnost pročišťovat naše energetické pole, zklidňují a pozitivně působí na psychiku a uvolnění fyzického těla. Celková kosmetická procedura u mne je klienty vnímána jako velice uvolňující a relaxační.

Pracuji s německou kosmetikou Phyris, která čerpá své aktivní látky z přírody a jejíž efekt na pleť je značně viditelný. Většina zákaznic Phyris používá také ke své domácí péči. Více o ní si můžete přečíst zde na webu v sekci kosmetika Phyris.

Momentálně jsem ve fázi výběru čistě přírodní organické kosmeticky a jakmile vyberu, budu vás informovat.

Zvu Vás ke mě na ošetření nebo konzultaci.

kosmetika-brno

Martina Zemanová

Kosmetika Eco by Sonya - 100 % přírodní kosmetika, samoopalovací produkty

Stále se množící dotazy na čistě přírodní ošetření vhodné např. i pro vegany v kosmetickém salonu mne dovedly k tomu, že jsem si vybrala australskou organickou 100% přírodní kosmetiky Eco by Sonya. Produkty Eco by Sonya jsou vyrobené na východním pobreží Austrálie ze 100% přírodního ovoce, kakaa, bylinek a květových extraktů a jsou certifikované podle ekologického potravinového řetězce, neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, žádné syntetické a žádné živočišné produkty.

Ošetření pleti v salonu tedy obnáší odlíčení pleti, peeling Acai , který je vytvořený nejen pro exfoliaci odumřelých buněk, ale i pro dodání tolik důležitých antioxidantů pro pleť.Dále čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž pleti sérem Glory Oil, který je bohatý na vitamín C a omega mastné kyseliny, následuje pleťová maska, která zbví pleť toxinů a závěrem je pleti dopřán hydratační krém.

Zakladatelka paní Sonya Driver vyvinula po dlouhém výzkumu také řadu samoopalovacích produktů bez chemie. Barvy použité v přípravcích neobsahují syntetické potravinářské barvivo a jsou vyrobeny z přírodního kakaa (kakaové boby), bylin, extraktů květin, extraktů z ovoce a heřmánku od Matky Země.
V recepturách je použito vše certifikovaně organické a přírodní.

Zároveň nabízím produkty Eco by Sonya k prodeji pro domácí použití.

Ceník kosmetického ošetření Eco by Sonya 60 min 850 Kč