Phyris - kvalitní kosmetika

Milé dámy i pánové, zvu Vás na kosmetická ošetření produkty značky PHYRIS, která je  již více než 60 let jedničkou na německém kosmetickém trhu. PHYRIS je pro kažého kdo ocení vyjímečnou a individuální péči. Exkluzivní přípravky jsou vyráběny moderními technologiemi ve špičkových laboratořích v nemeckém Augsburgu, dle přísných pravidel jako při výrobě léků.

Filozofií značky PHYRIS je unikátní 3-fázová koncepce péče:

Fáze 1 - čištění, peeling a tonizace

Fáze 2 - aktivace - tvoří podstatu této dokonalé péče

Fáze 3 - péče - celá řada pečujících kombinací pleti na míru 

PHYRIS - je vysoce kosmetika efektivní a dobře snášenlivá. Obsahuje rostliné extrakty, jemné ovocné kyseliny, rostlinné kmenové buňky, kyselinu hylauronovou aj. efektivní látky. Neobsahuje parabeny, silikony a není testována na zvířatech.

Ošetření:

- SKIN RESULTS  - nová šetrná generace chemického peelingu: AHA kyseliny, které viditelně redukují vrásky bez stresování pokožky. Ošetření určené pro pleť s hyper-pigmentací, vráskami, rozšířenými póry. Vhodné i pro pokožku citlivou.  Různá síla ovocných kyselin zabezpečí možnost individuální aplikace dle typu pleti k dosažení těch nejlepších výsledků. Reguluje reliéf pleti, obnovuje buňky zevnitř, zvláčňuje a omlazuje pokožku

- HYDRO ACTIVE :  dokonalá dlouhodobá hydratace pleti díky mikro-kapslím s postupným uvolňováním kyseliny hylauronové. Ošetření řadou Hydro active okamžitě a dlouhodobě vyplní vrásky způsobené dehydratací. Vynikající výsledek docílíme  kombinací  ošetření s řadou Skin results. Doporučuji!

- PERFECT AGE - kmenové buňky:                                             

protivráskový program PERFECT AGE působí pomocí rostliných kmenových buňek z rozkvetlé jabloně a dalších aktivních látek  zpracovaných podle posledních výzkumů. Šest velice účinných aktivních složek v koncentrovaných sérech s okamžitým a postupně uvolňujícím efektem nabízí komfortní řešení pro individuální potřeby všech typů pleti. 

- TRIPLE A

absolutní novinka v protivráskové péči s trojitým retinolem v nejvyšší možné koncentraci! Vynikající výsledek v boji s vráskami a ztrátou elasticity pleti. Synergii trojitého retinolu v nejvyšší možné koncentraci a ekvivalentu retinolu doporučuji pro maximální korekci vrásek. Řadu velmi doporučuji teké na domáci použití,  má 3 druhy krémů pro různé typy pokožky včetně séra, vypínacího očního krému a masky s 3Defektem.                                                                                                                            

- Re - rekonstrukce, rejuvenizace pleti

Nové regenerační, rekonstrukční a omlazující kosmetická řada Re s účinným působením inovativní molekuly !Matrix-peptide". Okamžitě a dlouhodobě zlepšuje a obnovuje pevnost vlastních kolagenových a elastinových vláken. Řada Re navrací pleti pružnost elasticitu a posiluje kontury pleti. Vyžádejte si u nás na recepci vzorečky krémů. Řada obsahuje pět ucelených produktů také pro domácí péči.

Svěřte se do mé péče a nechejte se hýčkat!                             

Martina Zemanová - kosmetička, vizážistka

péče o tělo přístroji Starvac, Alma Spa Rf

 

 

 

SKIN RESULTS - chemický peeling 60 min 750 Kč
HYDRO ACTIVE - kyselina hyaluronová 60 min 750 Kč
kombinace SKIN RESULTS + HYDROACTIVE  90 min 900 
PERFECT AGE -kmenové buňky 70 min 850 Kč
HYDRO ACTIVE - neinvazivní mezoterapie 5 ošetření po 14 dnech  2900 Kč
KOLAGENOVÁ LIFTINGOVÁ MASKA - 60 min 750 Kč

kosmetika EXPRESS- odlíčení, peeling+čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, zapracování aktivní látky, závěrečný krém - 50 min.

  550  Kč

čištění problematické pleti mladistvých  - odlíčení, peeling, čištění ultrazvuk. špachtlí, tonizace, klidnící maska - 45 min 

450 Kč
TRIPLE A  s krémovou 3D maskou  - 80 min 890 Kč
TRIPLE A s unikátní anti-age gelovou maskou - 90 min 1390 Kč