Radiofrekvenční neinvazivní liposukce

 

Spa Rf je moderní přístroj s radiofrekvenčním systémem, který využíváme k tvarování problematických partií,  redukci tukových vrstev, zpevnění povolené pokožky  a  vypnutí vrásek kdekoliv na těle  i na obličeji a k odstranění celulitidy. Přístroj Spa Rf využívá radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Zahříváním tkání dochází ke kontrakci a zvýšení tvorby kolagenových vláken, zlepšují se metabolické procesy a odvádění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem.  Nový kolagen je to, co tvoří hladkou strukturu pokožky , zvyšuje elasticitu a způsobuje zářivý mladý vzhled pokožky. Po ošetření se pokožka zpevňuje a tuková tkáň redukuje ještě 2-3 týdny po ošetření. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme sérii 5- 7 ošetření v rozsahu 2 - 3 týdnů. Ošetření radiofrekvencí je  absolutně bezbolestné a hlavně bezpečné!!!

 

Před ošetřením je bezpodmínečně nutné zvýšit pitný režim minimálně 2 dny před a alespoň 3 dny po ošetření, 5 dnů po ošetření se vyvarovat alkoholu a volit střídmou stravu. 

 

Po ošetření můžete bez problémů pokračovat v běžných aktivitách. Ošetření radiofrekvenčním přístrojem je trvalé, ovšem za předpokladu, že si udržíte stávající hmotnost. 

Kontraindikací ošetření radiofrekvenčím přístrojem Spa Rf je jakékoliv metabolické onemocnění, nemoci jater a ledvin, během těhotenství a kojení, kovové implantáty, nádory, HIV, záněty či kožní výsevy v místě aplikace.

ošetření 1. partie: břicho, zadní nebo přední část stehen, hýždě  1 500 Kč
baíček 5. ošetření  6 000 Kč