O nás

Wellness znamená dobře se cítit a dobře vypadat a od toho jsme tu právě pro Vás! V dnešní uspěchané době je potřeba abychom si našli čas také sami na sebe. Nabízíme různé pečující a relaxační procedury ke zkrášlení Vašeho těla.  Naší snahou je vytvořit Vám příjemné prostředí tak, abyste si dobu vyhrazenou pro sebe maximálně užili. Přijďte k nám zpevnit tělo na Power Plate nebo svěřte do naší péče svoji pleť, ruce či nohy. Užijte si v salonu Perfect you svůj den!

Produkty, které používáme k práci jsme vždy pečlivě vybíraly. Kosmetické ošetření si užijete s úspěšnou německou značkou PHYRIS. O Vaše ruce a nohy při manikúře a pedikúře pečujeme s taktéž vynikající německou značkou Catherine Nail Collection.

Všechny přístroje se kterými pracujeme, jsou certifikované a splňují všechny stanovené podmínky. Pravidelně absolvujeme zdokonalovací školení a semináře a snažíme se tak stále zdokonalovat. A to proto, že nás to baví! Potěší nás velice Vaše pochvala, ale oceníme také informaci v případě nespokojenosti.  Kontaktujte nás na telefonu č. 602 555 250  nebo pište mail na studio@perfectyou.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!  MARTINA, PETRA a LENKA

 

 

Přijímáme poukázky Sodexo passy : Flexi, Relax, Fokus, Bonus,  a Dárkový dále Tiket Benefits:  Multi, Sport+Kultura a Kompliment dárkový, Benefit Plus a e-Ticket, nelze však na ně uplatňovat jiné slevy či procedury za akční ceny.