Čchi-kung

Čchi - kung   program TAO ženy

Milé ženy, v rámci svého akreditovaného studia Čchi-kung u Michaely Sklářové, jsem pro Vás připravila kurzy speciálně pro ženy. Jedná se o program Tao ženy, vhodný pro všechny věkové kategorie, bez jakýchkoliv předchozích zkušeností nebo znalostí.

Čchi-kung je starověké čínské umění pro zdraví a dlouhověkost, které udržuje v souladu tělo i mysl. Má spoustu pozitivních účinků, které pocitíte při jeho pravidelném cvičení. Cílem mých kurzů je naučit Vás cvičit sestavu postupně tak, aby se mohla stát součástí Vašerho běžnho dne. Cvičí se ve stoje, při zdravotním omezením, je možno i v sedě na židli. Pohyby jsou pomalé a plynulé.

Dále se naučíme např. povzbuzující automasáž a relaxaci a závěrem bude vždy řízená meditace, díky které budete odcházet krásně uvolněné bez zbytečných myšlenek -:)

Benefity cvičení Čchi-kung :  zklidňuje mysl, omlazuje tělo, odstraňuje psychycké bloky v těle, podporuje oběh krve a lymfy, aktivuje energetické dráhy v těle, působí preventivně proti nemocem, zvyšuje odolnost vůči stresu ... a mnohé jíné.

Začínáme ve čtvrtek 15.2.2018 od 19.00 h v Brně Jundrově. V případě zájmu mne prosím kontaktujte : Martina Zemanová na tel : 724533733 a já předám podrobnější informace